SanJob.Ca دانشگاه: ممنون میشم یه نفر که تجربه مشابهی داشته منو راهنم
Home > دانشگاه
Viewed 44 times 5 Answers
0

ممنون میشم یه نفر که تجربه مشابهی داشته منو راهنمایی کنه من دو تا استاد صد در صد دارم یکی از آلبرتا و یکی از اتاوا هست اولا به نظر شما کدوم شهر بهتر هست برای زندگی بین ادمنتون و اتاوا؟ ثانیا من چطور به یکی از استادها بگم که میخوام اون یکی رو انتخاب کنم که غیر اخلاقی نباشه و دیدگاهشون در مورد ایرانیا خراب نشه؟ چون هر دو میشه گفت یه زحمتایی واسه من کشیدن و وقت گذاشتن.

2021-09-28 02:19:00 Alberta دانشگاه #استاد
5 Reply

به نظر من اگر پی اچ دی میای اول از همه ادمی که میخوای باهاش کار کنی و حوزه ای که میخوایی توش کار کنی رو اولویت تصمیمگیریت قرار بده. اگر مستر میای برنامه ی استانی برای پی ار رو اولویت قرار بده که انتوریو بهتر از آلبرتاست و زودتر و راحتتر به پی ار میرسی. اولویت آخرت شهر محل تحصیلت باشه. مبارک باشه. در مورد اینکه چطور بگی هم میتونی راحت باشی و بگی گزینه ی بهتری رو داری و ابراز امیدواری کنی که برای استاد inconvenience پیش نیاد. خیلی پرسنال نکن قضیه رو اونا هم نمیکنن.

2021-09-28 02:59:00

خیلی متشکرم از توضیحاتتون. بله برای پی اچ دی میام و خودم هم ترجیحم استاد دانشگاه اتاواست‌ ولی استاد اتاوا خودش تو کمیته پذیرش نیست و فقط گفته که رزومم در حد پذیرش گرفتن هست و یکی از Recommendation letter هارو هم برام مینویسه. طبق بررسی هایی که کردم حرفش تو دانشگاه خیلی برو داره. با اینکه تقریبا قطعی هست ولی میترسم ریسک کنم و به استاد آلبرتا بگم که یه موقعیت بهتر دارم برای همین مجبورم بذارم برای بعد از پذیرش قطعی گرفتن از اتاوا. از طرف دیگه هم استاد آلبرتا خیلی پیگیره حتی هر چند وقت یه بار ایمیل احوالپرسی برام میفرسته ?? واسه همین یکم عذاب وجدان گرفتم واقعا موندم چیکار کنم ولی با حرف شما یکم خیالم راحت شد که بعدن میتونم راحت بگم من موقعیت بهتری دارم.

2021-09-28 03:09:00

تو این مرحله که اصلا نباید انتخاب کنید جفتشونو اپلای کنید اتفاقا باید از ادمیشن هاتون استفاده کنید برای نگوشیت کردن و شاید افزایش فاند جفتشونو اپلای کنید بعد ببینیم چی میشه ? بهترین آرزوهارو دارم

2021-09-28 03:21:00

ممنونم

2021-09-28 03:29:00

چه حرف خوبی زدید ممنونتون کاش من زودتر اینو میفهمیدم یک استاد منو قبول کرد. گفتم اخلاق مدارانه به صحبت با دو استاد دیگه ادامه ندم (چون حتی یکیشون عجله داشت و دنبال دانشجو بود) استاد اول هم تهش فاند کمی پیشنهاد کرد و گفت فعلا نمیتونم زیاد کنم.

2021-09-29 06:04:00

QAmon

Similar Question:

#استاد